služby

21 let zkušeností

Již 21 let jsme tu pro naše klienty. 21 let zkušeností nám dovoluje nabídnout komplexní služby na vysoké profesionální úrovni. Projektová a inženýrská činnost, management a realizace staveb, služby v oblasti developementu. Nabízíme též dodávku a realizaci komerčních interierů.

co umíme

Máme bohaté zkušenosti s projektováním a realizací rodinných a bytových domů, zdravotnických staveb, kancelářských prostor, restaurací včetně fastfood provozů a prodejen nejen v obchodních centrech v Čechách i na Slovensku.

projekce a inženýring

Spolupracujeme s prvotřídními architekty, kteří vdechnou vašim projektům jedinečnou tvář. Náš projektový tým pro Vás vypracuje všechny potřebné stupně projektové dokumentace a obstará související stanoviska příslušných orgánů a úředních povolení.

realizace a management staveb

Stavební zakázky realizujeme převážně formou generální dodávky. Ve většině případů k těmto zakázkám dodáváme i realizační projektovou dokumentaci. Po dohodě s investorem Jsme tak schopni garantovat našim klientům pevnou cenu za dílo a termín již od fáze projektové studie. Nabízíme samozřejmě i dílčí činnosti v oblasti managementu realizace staveb, včetně technických dozorů, organizace výběrových řízení, apod.

interiery

Pro zajištění komplexních služeb jsme rozšířili naše portfolio o prodej a dodávku kancelářského nábytku a vybavení. Od Space planningu až po dodávku a montáž. Sestavíme vám kancelář s výrobků od osvědčených dodavatelů Interier Říčany a.s. a RIM CZ s.r.o. Atypické prvky interierů, zejména prodejen a restaurací, realizujeme s prověřenými truhláři.

developement

21 let zkušeností v oboru naplno využíváme při realizaci vlastních developerských projektů. Detailně známe celý proces od přípravy přes financování až po následný prodej, realizaci klientských změn, založení společenství vlastníků. Díky tomu jsme plnohodnotným partnerem pro investory v segmentu rezidenčních realit.

Created Created by